KKK – Krista Pilates

KKK

Siit leiad vastused korduma kippuvatele küsimustele seoses pilatese treeningutel osalemisega. Kui sa oma küsimusele vastust siit ei saanud, siis kirjuta mulle julgesti aadressile info[ät]kristapilates.ee. Võtan sinuga peatselt ühendust;)

Kas pilatese videotreeningud sobivad mulle, kui ma ei ole pilatest varem teinud või mul on jäänud pikem paus treeningutes?
Jah, sobivad küll. Nendele, kelle jaoks pilates on uus treening, olen koostanud pilatese tehnikat selgitavad ülevaatlikud videoklipid „Pilatesega alustajale“ videode kategoorias. Pilatese meetodi järgi treenimine nõuab eelkõige kannatlikkust ning püsivat harjutamist. Mida pikemalt pilatest harrastad, seda paremini omandad ja mõistad harjutuste põhimõtteid. Pikema aja jooksul saavutatud tulemused sinu kehas, on kindasti ka püsivamad, kui kiirelt saavutatud tulemused.
Kas ma saan teha treeninguid omale sobival ajal?
Jah, kindlasti. Liitudes Krista Pilatese videotundide valitud kursusega, saad ligipääsu kõikidele selle kursusega seotud videodele. Saad valida endale sobiva aja, koha ja korduste arvu tundide tegemiseks.
Kas ja millal saab ka kohapeal trennis käia?
Kontakt pilatese tunnid toimuvad Krista Pilatese stuudios Tartus aadressil Aleksandri 8. Meie kodulehel www.kristapilates.ee tunniplaani all saad tutvuda stuudios toimuvate tundide ja aegadega.
Kas beebiootuse pilatese videotundides osalemiseks pean olema varem pilateses käinud?
Ei pea. Harjutused ei nõua liigset pingutamist ja on sobilikud teha kogu raseduse vältel. Olen valinud harjutused, mis sobivad kõigile, olenemata varasemast treenitusest või raseduse kestusest. Oluline on, et sinu arst ei ole sulle füüsilist pingutamist ära keelanud ning tunned ise ennast hästi.
Kas beebiootuse pilatese tunnid võiksid sobida mulle ka pärast sünnitust?
Muidugi. Beebiootuse tunnid on suurepärane vahetreening pärast sünnitust, enne kui taas alustada oma tavapäraste treeningutega. Sünnituse järgselt soovitan esmalt läbida 8-nädalase sünnitusjärgse harjutuste programmi. Seejärel võid liituda beebiootuse tundidega, mis sobivad ideaalselt ka sünnitusjärgseks treeninguks. Vajalik on, et sul oleks sünnitusest möödas 8-9 nädalat; keisrilõike korral vähemalt 12 nädalat möödunud. Kui sul on varasemalt hea treenituse tase ning taastumine sünnitusest kulgeb ladusalt, siis 2-3 kuu möödudes võid proovida ka tavapilatese matitunde.
Kuidas saan kursusega liitumise tellimuse lõpetada?
Liitumise saad alati endale sobival ajal lõpetada. Seda saad teha oma kliendikonto, "minu tellimuste" alt. Tühistades jääb sul videode vaatamise õigus kuni tasutud perioodi lõpuni. Ligipääsu videodele saad taastada oma kontol samas kohas igal hetkel, valides aktiveerige uuesti. Kui Sul tekib küsimusi, siis kirjuta julgelt info[ät]kristapilates.ee
0
    0
    Sinu ostukorv
    Su ostukorv on tühiReturn to Shop